Новий інтелектуальний біговий клуб «RUN BASE KYIV»

 

Основний напрямок діяльності - навчання правильній техніці бігу, підготовка до змагань, поліпшення фізичних і психологічних можливостей організму людини, схуднення і поліпшення фігури, зміцнення організму і тіла, поліпшення здоров'я і якості життя, зміна до кращої версії себе, реалізація поставлених цілей і результатів, подолання страхів і слабкостей, придбання нових друзів і однодумців, зняття стресу, підтримання себе в хорошій фізичній формі та активності. Вам запропонують індивідуальний план підготовки, розроблений професіоналами. Ви зможете отримати консультацію по здоровому харчуванню та відновленню. Вам розкажуть про правильну екіпіровку і як її підібрати. Ви оволодієте спеціальними біговими вправами, які не тільки поліпшать техніку бігу, але і зміцнять зв'язки і м'язи. Вас прийме компанія однодумців, з якою завжди цікавіше і легше займатися.

Тренерський штаб

Ірина Ліщинська – Заслужений майстер спорту України, срібна призерка Олімпійських Ігор у Пекіні, срібна призерка чемпіонату Світу в Осаці, чемпіонка Європи серед молоді, чемпіонка Всесвітньої Універсіади, багаторазова чемпіонка України.

Олександра Азарова – майстер спорту України, рекордсменка України серед молоді з напівмарафону, переможниця та призерка чемпіонатів України, переможниця чемпіонату Світу з марафону серед поліцейських.

Олександр Доманчук – майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді з легкої атлетики, учасник Чемпіонатів Європи. Учасник марафону в Амстердамі.

Досягнення

За 2 роки існування клубу було показано достатньо високі результати. 28 листопада стали відомі результати та імена переможців Run Ukraine Running League 2016, участь у якій активно брали і члени клубу Run Base Kyiv.

Переможці з успіхом подолали дистанції кожного етапу Run Ukraine Running League 2016:

17.04.2016 - 6th Nova Poshta Kyiv Half Marathon;

22.05.2016 - 1st Interpipe Dnipro Half Marathon;

26.06.2016 - 1st Odesa Half Marathon;

09.10.2016 - 7th Wizz Air Kyiv City Marathon;

06.11.2016 - 1st Lviv Half Marathon.

Нагадаємо: кожен захід Ліги проходив за участю членів клубу Run Base Kyiv. Бачити сьогодні їх імена у рейтингу - це більше, ніж привід для гордості. Підсумки Ліги стали для Run Base Kyiv підтвердженням високих результатів, витримки і характеру членів нашого бігового клубу.

Отже, чесно заслужені місця в рейтингу Ліги зайняли:

Серед чоловіків:

4 - Рипілевський Іван

5 - Денисов Юрій

19 - Бєлостоцький Михайло

32 - Лимаренко Максим

42 - Лебедєв Єгор

47 - Філін Євген

70 - Євангелій Олександр

75 - Ніколаєв Віталій

93 - Пилаєв Олександр

Серед жінок:

38 - Баранова Юлія

57 - Федченко Марина

Клуб готує до бігових змагань з бігу по шосе, що проходять в будь-якій точці світу. Приймаємо як новачків так і продвинутих бігунів.  Кожен з нас бігає або хоче почати бігати з різних причин: хтось планує серйозно підготуватися до участі в бігових змаганнях і показати високі результати, для деяких це спосіб схуднути і поліпшити свою фігуру, хтось бігає для підтримки здоров'я, інші – для задоволення і нових знайомств. Одному бігати нудно. Окрім того, часто не маєш, у кого спитати поради з техніки та методики бігу. Тому, чим раніше ви почнете тренуватися в клубі під наглядом професійного тренера, тим краще для вас.

Контактна інформація. Тел.: 063 - 370-29-20

E-mail: runbasekyiv@gmail.com

Web site: http://runbase.kiev.ua/

Коментування заборонено.