Спортивний клуб Capitaltri

Підготовка до триатлону від супер спринту до ironman в залежності від мети, та окремо до кожного виду програми (плавання, велосипед і біг).

Тренерський склад: Король Роман, Курочкін Сергій, Стрюков Костянтин, Ліщинська Тетяна, Жушман Олена, Сидоров Дмитро.

Король Роман Сергійович. Майстер спорту міжнародного класу з триатлону. Багаторазовий чемпіон України в командній гонці та естафеті, переможець міжнародного турніру класу А. Член збірної України з 2008 по 2012 рік. Тренер збірної України з паратріатлону. Виховав чотириразового срібного призера чемпіонатів світу з паратріатлону. Підготував до Айронмену 7 спортсменів, (9.30 - кращий) до 70.3 - 15 осіб, так само до марафонів і запливів. Організував клуб з підготовки до триатлону CapitalTRI. Президент Федерації триатлону Києва. Тренує тільки персонально кожного, з різного рівня до складних змагань (не більше ніж 10 осіб).

Контактна інформація : Тел.:  0937688067

Ліщінская Тетяна Віталіївна. Триатлон, плавання, біг, велоспорт

Досягнення:
особисті - КМС з триатлону, 2007-2009 г була і призеркою і чемпіонкою України, 2013 роки році була постійно першої на серії стартів з триатлону серед любителів і була чемпіонкою Європи в Німеччині (Кельн) в категорії Age 20-23 по Акватлон (плавання 1км + біг 5км)
тренер: підготувала любителів до чемпіонатів України з триатлону, з плавання, до напівмарафону та марафонам, до міжнародного запливу через Босфор. Підготувала дітей, віком від трьох до семи років до чемпіонату України з триатлону - де абсолютно всі були в призах і зайняли перші, другі місця

Спеціалізація:

Дорослі:
- Навчання техніці всіх видів плавання на довгі і короткі дистанції
- Навчання техніці бігу на довгі і короткі дистанції
- Навчання техніці їзди на велосипеді
- Підготовка до участі в українських і міжнародних запливах на довгі і короткі дистанції
- Підготовка до напівмарафону та марафону, українські і міжнародні забіги
- Підготовка до різних стартів з триатлону, українським та міжнародним, на такі дистанції, як спринт, олімпійка, Ironman 70.3, Ironman.
- Навчання техніці всіх видів плавання на довгі і короткі дистанції
- Навчання техніці бігу на довгі і короткі дистанції
- Навчання техніці їзди на велосипеді
- Підготовка до участі в українських і міжнародних запливах на довгі і короткі дистанції
- Підготовка до дитячого та юнацького триатлону

Контактна інформація Тел. :. +38 (095) 738-23-29 (Viber) і +38 (063) 656-45-83 Mail: tanya16lishinskay09@mail.ru FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007214134129

Коментування заборонено.