Спортивний клуб «Професійна школа триатлону»

Спортивний клуб «Професійна школа триатлону» офіційно зареєстрований в 2015 році в м.Житомир.  Клуб об’єднує спортсменів професіоналів та любителів, основний напрямок роботи :розвиток та популяризація триатлону, тренерські послуги всім хто цього потребує.

Клуб готує спортсменів та усіх бажаючих до проходження дистанцій з триатлону, кваліфікована допомога та поради з техніки бігу,плавання,велоспорту.

Тренерський  штаб: Кохан Сергій, Кохан (Степаненко) Олександра, Генчіков Віктор.

Кохан Сергій Володимирович. Триатлон

Майстер спорту з триатлону, серед найкращих досягнень 2 місце етап Кубку Європи з триатлону , 3-є місце Чемпіонату Африки з дуатлону, Чемпіон України на довгій дистанції (2012), срібний призер Чемпіонату України на довгій дистанції (2015,2016), багаторазовий Чемпіон та призер Чемпіонатів України на різних дистанціях.        Як тренер почав працювати з 2015 року, підготував до змагань українського рівня одного любителя-Гончаренко Ігоря. Спеціалізація : триатлон, плавання, велоспорт, біг.  Можу підготувати до проходження  дистанцій з триатлону від суперспринту до половинки Ironman.

+380633870584   kokhan91tri@mail.ru

Кохан (Степаненко) Олександра. Триатлон

Майстер Спорту з Триатлону, абсолютна чемпіонка України з триатлону 2013, учасниця багатьох Чемпіонатів світу та Європи з триатлону, 3-є місце етап Кубку Європи, Чемпіонка Африки з дуатлону.  Як тренер спеціалізується на підготовці до проходження дистанцій з триатлону на всіх дистанціях. Вивчає спортивну психологію, вміє налаштовувати спортсмена та допомагати переносити навантаження та стрес.

+380930801565   alexatri@rambler.ru

Директор клубу Кохан Сергій +380633870584  kokhan91tri@mail.ru

Коментування заборонено.