GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016

6 листопада 2016 у Львові вперше відбувся масштабний міжнародний напівмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016, який став завершальним етапом бігової серії Run Ukraine - Running League 2016.

Незважаючи на сильний дощ і складні погодні умови, у заході взяли участь 1300 спортсменів і аматорів, серед яких 600 бігунів вийшли на старт головної дистанції - 21 0975 км. Маршрут напівмарафону був прокладений історичними вулицями Львова.

Учасники не просто боролися за звання кращого бігуна, долаючи складну трасу, а й відкривали для себе мальовниче місто з особливою атмосферою. Щоб взяти участь у напівмарафоні, до Львова прибули шанувальники бігу з різних міст України та інших країн. Більше 120 іноземних учасників в цей день пробігли центральними вулицями української культурної столиці.

Спортсмени з бігового клубу Run Base Kyiv брали участь найбільшим складом і завоювали приз змагань, як наймасовіший клуб! 6 осіб з клубу бігли в якості пейсмейкерів і чітко ставили необхідний темп бігу. Це говорить про високу довіру до бігунів та тренерів клубу, їх професіоналізм і прекрасну підготовку.

Коментування заборонено.