INTERISLANDS SWIMMING RACE. Травневі свята з драйвом!

7 днів захоплюючої подорожі на катамарані Bali 4.1 по Іонічному морю з серією запливів між островами.

Залишилося 3 місця в команді. Стартуємо 5 травня.

INTERISLANDS SWIMMING RACE - це можливість отримати комплекс тренувань і майстер класів на відкритій воді, взяти участь в серії запливів між островами Іонічного моря в Греції і все це буде проходити на борту суперсучасного комфортабелльного парусного катамарана Bali 4.0 Крім тренувань і майстер-класів ви так само отримаєте навички з управління парусної яхтою, навчитеся ставити вітрила, йти під вітрилом різними курсами, міняти галси, швартуватися в маринах, ставати на якір і багато іншого.

Дати проведення: 5.05 - 12.05.2018

Програма:

День 1 Прибуття в марину Лефкас, розміщення на борту катамарана; Перехід з о. Лефкас на о. Меганісі, ночівля на якірній стоянці.

День 2 тренування на відкритій воді в мальовничій бухті Вафі. Перехід з о. Маганісі на о. Кефалонія. Заплив «У пошуках Золотого Руна» о. Кефалонія - о. Ітака, дистанція 2,9 км. Ночівля на якірній стоянці о. Кефалонія р Самі.

День 3. Ранкове тренування на відкритій воді Відвідування підземного озера. Прогулянка по м Самі Перехід на о. Закінтос. Вечеря в таверні Агіос Ніколаус о. Закінтос

День 4. Ранній перехід в бухту Навайа. Заплив "Скарби капітана Салазара" в бухті Навайа, дистанція 1 км. Висадка в бухті Навайа, пошук скарбу капітана Салазара. Перехід в бухту Кері (Черепашья бухта) о. Закінтос. Ночівля.

День 5. Заплив "Карета-Карета" о. Закінтов - о. Марофонісі (Черепаший острів), дистанція 2,7 км; 3,8 км; 5 км Плавання в гротах на черепашачими острові Перехід до Блакитним печер о. Закінтос. Нічний перехід на о. Ітака.

День 6. Ранкове тренування на відкритій воді в бухті Схойнос о. Ітака Піша прогулянка на гору Одіссея. Перехід на о .Кастос, по шляху заходимо на о. Атокос, плавання в бухті Сирен. Ночівля на в марині на о. Кастос.

День 7. Заплив "На честь Аргонавтів" о. Кастос - о. Каламос, дистанція 1,5 км. Плавання на пляжах Каламос. Прибуття в марину о. Лефкас. ночівля

День 8. 9.00 залишаємо яхту. Летимо додому. У програмі: відвідування підземного озера на о. Кефалонія, відвідування знаменитого пляжу Навайа, відвідування острова черепах, Блакитних печер на о. Закінтос, на о. Меганісі нас чекають гігантські гроти, квести на о.Закінтос і о. Ітака, костюмована вечірка, кожен день танці і море задоволення !!!

Вартість участі 840 € + переліт в Афіни

Контакти організаторів: Людмила Нагаєва т. 0967316722 Віктор Данилець т. 0674385296

Коментування заборонено.