Одеса прийме грандіозні змагання з плавання на відкритій воді OCEANMAN!

Одеса стане центром світового плавання в 2018! Вперше в своїй історії Україна готується прийняти грандіозні та масштабні змаганя з плавання на відкритій воді OCEANMAN.

OCEANMAN - це міжнародний проект з плавання, серія змагань, яка була розроблена плавцями для плавців. В якості міжнародної франшизи OCEANMAN стартував в 2015 році. Запливи проходили тільки в Іспанії та Італії. А вже в 2016 році ця серія запливів стала єдиним міжнародним чемпіонатом світу на відкритій воді! На даний момент існує 7 стартів і ще кілька напрямків знаходяться в розробці. При цьому OCEANMAN завжди проходить в неймовірних за своєю красою місцях: Путраджайя і озеро Орта, Карибське та Середземне море, Тихий океан.

Змагання OCEANMAN ODESSA стали можливими завдяки ініціативі ГО Української федерації «Здоровий спосіб життя» та її президенту - чемпіонці світу з плавання - Власті Шовковській.

Власта стала єдиною українкою, яка будь-коли перемагала на змаганнях такого масштабу на відкритій воді. На найвищу сходинку п'єдесталу Шовковська піднялася в Бенідормі в 2016 році, першою подолавши 5 км дистанції в своїй віковій категорії.

Саме тоді, в статусі чемпіонки світу, Власта Шовковська загорілася ідеєю привезти етап OCEANMAN в Україну, а саме в Одесу. Девіз OCEANMAN говорить - якщо ти можеш мріяти, ти можеш проплисти! Мрії про одеський етапі стануть реальністю в 2018 році. Дати проведення змагань - 8-9 вересня 2018 року. Місце проведення - Ланжерон.

Про те, як вдалося реалізувати грандіозний проект, дивіться у сюжеті Каналу 24 та долучайтеся до свята спорту 8 та 9 вересня в Одесі!

Коментування заборонено.