Перше відкрите тренування з плавання для вихованців СОС “Дитячі містечка” відбулося

11 лютого 2017 року відбулася презентація програми ГО Українська федерація «Здоровий спосіб життя» «Майбутнє залежить від нас». Це загальноукраїнська громадська програма спортивно-патріотичного виховання молоді, метою якої є долучити дітей та молодь до занять спортом, та виховати здорових та сильних духом українців.

- Ми, спортсмени професіонали, в першу чергу - громадяни, які усвідомлюють, те, що майбутнє країни – це її діти. А яким буде це майбутнє залежить і від нас також, - зазначила президент ГО УФ «ЗСЖ» Власта Шовковська. - Ми повинні докласти максимум зусиль для виховання сильних, здорових, фізично розвинених та патріотично налаштованих дітей.

Програма – це поєднання традицій виховання молоді, які споконвіків були в українському суспільстві, та сучасних методик тренування та виховання спортсменів. Наші вихованці мають усвідомити, що саме вони – ті, від кого залежить майбутнє нашої країни. Вони так само як і ми повинні усвідомити відповідальність за наше майбутнє.Першими учасниками програми «Майбутнє залежить від нас» стати діти з прийомних сімей та вихованці дитячих будинків сімейного типу, які проживають у «СОС Дитячі містечка» у місті Бровари. Вони отримали можливість безкоштовно займатися плаванням з професійними тренерами та кураторами програми. Далі плануються тренування з інших видів спорту.

Перше заняття для вихованців «СОС Дитячі містечка» провів багаторазовий чемпіон та рекордсмен світу та Європи з плавання Олег Лісогор. Як зазначив сам спортсмен, приклад та підтримка професіоналів заохочує, дає силу та наснагу для дітей досягати висот не лише в спорті, а й у житті. Професійні спортсмени, як ніхто інший, знають скільки зусиль потрібно прикласти, щоб зійти на п’єдестал, але кожен заслуговує на те, щоб спробувати і зробити перший крок.

Разом з Лісогором навчалися плавати дві вікові групи дітей. Спершу займалися молодші - 9 дітей (4 дівчинки та 5 хлопців) віком від 5 до 8 років. У другій групі було 33 дітей (13 дівчаток та 20 хлопців) віком від 8 до 14 років.


Директор СОС «Дитячі містечка» Андрій Чуприков впевнений програма ГО УФ «ЗСЖ» буде успішно втілена у життя.

- Власта, спасибі Вам і Олегу за цей дивовижний проект! Дітям дуже важливо не тільки навчитися плавати, а й спілкування з такими людьми як ви. Щоб вони зрозуміли, що їх власне майбутнє залежить тільки від їх старання, зусиль, терпіння і прагнення досягти поставлених цілей. Я трошки заздрю нашим дітям, хотів би я, щоб мене в дитинстві такі знамениті люди вчили плавати!


Коментування заборонено.