Підписаний Меморандум про співпрацю з «Благодійним фондом «СОС Дитячі Містечка»

Президент ГО «Українська федерація «Здоровий спосіб життя» Власта Шовковська та  директор Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна Чуприкіков Андрій Павлович підписали Меморандум про співпрацю.

Співробітництво має на меті збільшення ефективності діяльності, що полягає у реалізації різних соціальних проектів та програм, спрямованих на підтримку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.
Проекти будуть спрямовані на залучення дітей до занять спортом, пропагування здорового способу життя та здорового харчування, а також на сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних спортивних та оздоровчих програм, що спрямовані на поліпшення морального та фізичного здоров’я суспільства шляхом залучення широких мас до фізичної активності, регулярних спортивних вправ та сталого фізичного розвитку.

Крім того, сторони мають на меті сприяти створенню спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки, секцій, команд з видів спорту, аматорських об'єднань та інших організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, а також проведенню заходів, щодо  залучення якомога більше молоді до занять спортом, на професіональному чи аматорському рівні.


- Співпраця між нашими організаціями – це свідчення необхідності реалізації проектів, пов’язаних з розвитком спорту та здорового способу життя. Сьогодні ми прагнемо заохотити дітей до тренувань, дати їм можливість обирати і навчатися новому. Професійні спортсмени розуміють, що спорт – це не лише спосіб підтримувати себе у формі, це – шлях до кращого життя та реалізації себе. Для ГО «Українська федерація «Здоровий спосіб життя» важливо підтримувати дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ми прагнемо допомогти таким діткам не лише реалізувати себе у спорті, а й віднайти віру в людей, стати сильними та достойними громадянами України, - зауважила Власта Шовковська.

Нагадаємо обидві організації вже співпрацювали у рамках загальноукраїнської громадської програми спортивно-патріотичного виховання молоді «Майбутнє залежить від нас».

Вихованці «СОС Дитячі містечка» протягом кількох місяців мали змогу займатися плаванням. Керував програмою один з найкращих плавців в історії України, чемпіон світу та Европи Олег Лисогор.

Відмітимо, що починаючи з нового навчального року, діти відновлять свої заняття у басейні, а також зможуть доєднатися до тренувань за легкої атлетики під керівництвом прославлених українських спортсменок Ірини Ліщинської та Олени Говорової.

Коментування заборонено.