«Зірковий заплив»: тренери-чемпіони навчатимуть плавати телевізійників

Спортивні телевізійники!

Зірки телеканалу ICTV навчатимуться плавати, щоб здійснити власну спортивну мрію!

Співзасновники Громадської організації «Українська федерація «Здоровий спосіб життя» чемпіонка світу на відкритій воді Власта Шовковська та багаторазовий чемпіон світу та Європи Олег Лісогор взяли на себе місію не просто навчити відомих журналістів триматися на воді, але й підготувати їх до важливих міжнародних стартів.

20 спортсменів-початківців, серед яких ведучі «Фактів» Олена Фроляк та Оксана Гутцайт, шеф-редактор Віктор Сорока, та ведучі «Фактів. Спорт» Андрій Ковальский та Вячеслав Цимбалюк, двічі на тиждень тренуватимуться у басейні ЦСК ЗСУ під керівництвом професіоналів.

А вже за два місяці, 7 травня, телевізійники планують спробувати себе на міжнародних змаганнях в іспанській Табарці. На Oceanman кожен може спробувати подолати 2, 5 або 10 км на відкритій воді. Виклик для сильних духом та сміливих людей телеканал ICTV приймає!

«Головна мета проекту на власному прикладі показати, що в будь-якому віці можна досягнути спортивних вершин. Просто треба дуже забажати і тоді все реально! Ми для себе поставили ціль навчитись гарно триматись на воді. Нам буде в цьому допомагати чемпіон світу Олег Лісогор та Власта Шовковська. Але я можу сказати, що плавати – це дуже важко і навіть ті, хто в нашій команді заявляли, що вміють плавати після першого тренування показали не найкращі результати. Тренер Олег Лісогор розкритикував всіх і почав активно навчати», – розповів автор проекту «Зірковий заплив», ведучий «Фактів. Спорт» Андрій Ковальський.

«Перш за все я радий, що все більше людей приходять до здорового способу життя! Позитивно, що звертаються до професіоналів з цим питанням! Багато людей, котрі займаються плаванням роблять дуже багато помилок. Учасники спортивного проекту дуже різні, але у всіх є проблема з правильністю дихання також деякі технічні моменти виконання стилів плавання. Вкінці проекту, я надіюсь, що хтось з учасників візьме участь у змаганнях українського або міжнародного масштабу та отримає незабутній досвід у плаванні» - зауважив Олег Лісогор.

Коментування заборонено.